XIII Bydgoski Konkurs i Przegląd Origami

10.05

2014

XIII Bydgoski Konkurs i Przegląd Origami

Dnia 10 maja 2014 roku odbył się już XIII Bydgski Konkurs i Przegląd Umiejętności Członków Szkolnych Klubów Origami zorganizowany przez członków bydgoskiego klubu „ORIZURU” wraz ze Specjalnym Ośrodkiem Szkolno-Wychowawczym Braille’a w Bydgoszczy.

Było nam ogromnie miło gościć stałych już uczestników imprezy z całego województwa kujawsko-pomorskiego.

Atmosfera jak zwykle była gorąca i bardzo przyjazna. Z radością obserwowaliśmy jak powstają papierowe cuda czarowane rękoma uczestników przeglądu, natomiast konkursowicze w duchu przyjaznej rywalizacji tworzyli małe dzieła sztuki na wyższym poziomie oraz z powodzeniem głowili się nad rozszyfrowaniem wybranych schematów.

Należy dodać, iż komisja oceniająca prace konkursowe długo głowiła się nad ostatecznym werdyktem gdyż poziom był bardzo wysoki i wyrównany zarazem.

Kilkoro uczestników przeglądu również zostało wyróżnionych za swoje pracę przez prezes klubu Jolantę Gackowską oraz prezesa honorowego Marka Chiberskiego.

Koniec końców nikt nie wyszedł z pustymi rękoma, wszyscy uczestnicy otrzymali indywidualne dyplom a osoby wyróżnione drobne upominki.

Dziękujemy za obecność i wspólną zabawę! Do zobaczenia za rok!

 RELACJA W GALERII ZDJĘĆ

 

REGULAMIN XIII BYDGOSKIEGO KONKURSU ORIGAMI 
I PRZEGLĄDU UMIEJĘTNOŚCI CZŁONKÓW SZKOLNYCH KLUBÓW ORIGAMI.

 

GALERIA ZDJĘĆ z roku 2013 
GALERIA ZDJĘĆ z roku 2012

powrót